DOPRAVA PÍSKŮ, ŠTERKŮ A BETONU

Nově disponujeme sklápěcím návěsem o nosnosti 30 t, 18 m3

Písek, štěrk i beton, všechno pro vás přivezeme kdekoliv po celé Praze a v jejím okolí. Na menší stavby i větší developerské projekty zajišťujeme dopravu zásypového písku, rozvoz štěrku i dopravu maltového písku. Jsme připraveni k vám kdykoliv vyrazit z 6 různých míst po celé Praze a dovézt vám přesně to, co potřebujete k úspěšnému zvládnutí vaší stavby!

Došel vám na stavbě písek? Stačí nám zavolat nebo napsat a my pro vás zajistíme dovoz písku kamkoliv po celé Praze a okolí. Disponujeme kvalitními a velkoobjemovými vozy, díky kterým vám můžeme garantovat včasnou a spolehlivou dopravu štěrku nebo rozvoz písku. Jsme připraveni vám pomoci i ve chvíli, kdy potřebujete na stavbu dovézt jakýkoliv jiný stavební materiál nebo naopak odvézt a ekologicky zlikvidovat stavební odpad.
Zajišťujeme rozvoz písku v jeho 3 variantách: na omítky a maltu je vhodný maltový písek, do betonů a hrubších omítek je ideální betonový písek a na zasypání rozvodů či pro zpevnění se používá zásypový písek. Dopravu zásypového písku i maltového písku máte díky nám hotovou jako lusknutím prstu. Stačí k nám jen zavolat a my vám zajistíme dovoz štěrku nebo písku kdykoliv a kdekoliv budete potřebovat. Z jednoho z našich 6 stanovišť po celé Praze to k vám vždycky budeme mít kousek…
Pro naše stálé zákazníky nabízíme dopravu štěrku i dovoz písku za zvýhodněné ceny. Výhodné ceny rozvozu štěrku nabízíme i v okamžiku, kdy budete potřebovat dovoz štěrku ve větším než obvyklém objemu. Nezáleží na tom, jestli sháníte spolehlivou dopravu maltového nebo zásypového písku či rozvoz štěrku, vždy jsme připraveni k vám veškerý stavební materiál dovézt. Ve stanovenou dobu, v objednaném množství a za předem dohodnutou a odsouhlasenou cenu!