Odvoz suti, zeminy

Netrapte se s odvozem stavební suti či zeminy ze své stavby a nechte ekologickou likvidaci odpadu na nás! Najdete nás na celkem 6 místech v Praze, ze kterých jsme připraveni okamžitě vyrazit na vaši stavbu a zajistit pro vás spolehlivou likvidaci odpadů. Kromě toho nabízíme řadu dalších služeb, které by se Vám na Vaší stavbě mohly hodit – ať už se jedná o zemní práce minibagrem nebo úpravu terénu.
Máte na stavbě přebytečnou suť v podobě rozbitých cihel, betonu, obkladů, dlažby nebo omítky? Nebo Vám překáží zemina? Rádi vám pomůžeme s ekologickou likvidací veškerého odpadu, který vám při stavbě vznikl. Disponujeme kontejnery o objemu 3, 5, 9 a 11 m3, které vám přistavíme kdekoliv v Praze a okolí. Do těchto kontejnerů můžete naložit suť či zeminu o celkové hmotnosti až 6 tun. Pokud nemáte potřebnou techniku k naložení suti nebo zeminy, dokážeme Vám pomoci i s tímto.

ODVOZ ODPADU

Pokud sháníte spolehlivou společnost na likvidaci odpadů, obraťte se na nás! My v ADBA s.r.o. vám garantujeme, že vámi naplněné kontejnery nevyklopíme jen tak na pole nebo za les, ale zajistíme ekologickou likvidaci odpadu. Samozřejmostí je i potvrzení o této likvidaci, které od nás obdržíte – to budete koneckonců potřebovat i ke kolaudačnímu řízení. Jste-li z Prahy a okolí a hledáte firmu, na kterou se můžete kdykoliv obrátit ohledně odvozu stavební suti a likvidace odpadů, právě jste ji našli!

Našim stálým zákazníkům navíc nabízíme slevy ze standardního ceníku. Stejně tak ve chvíli, kdy budete potřebovat zajistit odvoz stavební suti ve větším objemu, pro vás připravíme individuální ceny. Žádná zakázka pro nás není malá – pokud potřebujete odvézt pouze pár desítek kilogramů suti, přistavíme vám menší kontejner. Pokud jste se však pustili do kompletní rekonstrukce bytového domu, zajistíme pro vás kontejnery o velkých objemech, které spolehlivě pojmou veškerý odpad. Naším cílem je vám vždy pomoci s likvidací odpadu a usnadnit vám tak finální stavební práce okolo vaší stavby.