VÝKOPOVÉ A ZEMNÍ PRÁCE

Potřebujete vykopat základy rodinného domu, plotu či kanalizační přípojky? Tak v tom případě hledáte zkušeného dodavatele, který pro vás zajistí zemní práce minibagrem na vaší stavbě! My v ADBA s.r.o. používáme pro zemní práce minibagr Bobcat, který disponuje širokou škálou výměnných lžící. Sídlíme na 6 místech v Praze, ze kterých k vám rádi s minibagrem kdykoliv přijedeme a realizujeme u vás na stavbě veškeré zemní práce.
Minibagr Bobcat vyniká především výraznou rypnou hloubkou, vysokým výkonem hydrauliky a širokým pracovním rozsahem. To z něj dělá ideální minibagr pro kvalitní a rychlou úpravu terénu. Tento minibagr nám pomáhá s výkopovými pracemi u rodinných domů, přípojek a plotů i při pokládce kabelů a kanalizačních rozvodů. Žádná úprava terénu pro nás není překážkou a zemní práce s minibagrem zvládáme levou zadní.
Používáme také smykový ukladač UNC, který nám pomáhá při zemních pracích a úpravách zahrad. Co se týče úprav terénu, zajišťujeme i svahování, při kterém je nám nepostradatelným pomocníkem minibagr s hydraulickou svahovou lžící. Do méně přístupných míst ve výkopech vždy posíláme jednomístný pásový sklápěč, pro kterého není problém pohyb ani ve velmi těsných prostorech.
Pokud jste z Prahy a potřebujete zkušenou firmu, která má v oblasti zemních prací s minibagrem už něco za sebou, tak vsaďte na ADBA s.r.o. V Praze sídlíme celkem na 6 místech, takže minimálně z jednoho z nich to k vám vždy budeme mít kousek. Kromě úprav terénu nabízíme i dopravu zásypového písku, rozvoz štěrku a také rozvoz písku. Jestli potřebujete ze stavby i odvézt odpad a ekologicky jej zlikvidovat, tak jste u nás také správně – přistavíme vám velkoobjemové kontejnery, které pak odvezeme a jejich obsah ekologicky zlikvidujeme. Na veškerou likvidaci odpadů vám navíc vystavíme i osvědčení o ekologické likvidaci, které budete potřebovat ke kolaudaci.